Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 9
Nie wiem jakiś dziwny ten krem w słoiczku jest żółty po nałożeniu na twarz robi się biały i mam wrażenie że mam żółta twarz po tym kremie i nie lubię kremów które po nałożeniu na twarzy jest lepki jak klej a ten krem taki jest i twarz się po nim bardzo świeci i widzę że on uwydatnia jeszcze bardziej zmarszczki tym świeceniem jakby cera była zmęczona nie dla mnie ten krem może pod makijaż będzie dobry ale Ja się nie maluje i nie jestem zadowolona z efektów więcej nie kupię tego kremu posłuchałam się opinii i więcej nie będę się sugerować opiniami
Naprawdę doskonały krem. Skóra po nim jest miękka i nawilżona. Naprawdę doskonały, polecam.
Dla mojej mieszanej cery ten krem sprawdza się świetnie w chłodniejsze miesiące. Używam go na noc, bo w ciągu dnia jest dla mnie za bogaty. Dla cery suchej uważam, że idealnie sprawdzi się również w ciągu dnia. Jest odpowiedni dla cery dojrzałej, ale także dla młodszych osób, które chcą zapobiegać powstawaniu zmarszczek.
Ten krem jest bardzo przyjemny. Świetnie się rozprowadza, skóra jest bardzo odżywiona i ma cudowny zapach. Mam suchą skórę i używam go tylko rano. Uważam, że jest za lekki na wieczór. Oczywiście to zależy od rodzaju skóry, bo czytałam wiele opinii, że jest za gęsty do porannej pielęgnacji.
Bardzo dobry produkt, który dobrze odżywia i nawilża twarz. Używam go do pielęgnacji wieczornej i jestem zachwycona! Rano skóra jest miękka i świeża. Polecam wszystkim po 40. roku życia. Kupię ponownie!
Jeden z moich ulubionych. Mam już czwarte opakowanie i ciągle do niego wracam, bo wypróbowałam już inne. Idealny na dzień, nie za tłusty, ale też nie za rzadki, dobrze nawilża, nie zatyka porów, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy.
Bardzo dobry produkt. Bogaty, lekko ciężkawy, ale dla mojej skóry- dojrzała- to akurat na plus. Długo się wchłania i pozostawia skórę dobrze odżywioną. Stosuje na noc, jako ostatni krok pielęgnacji. Rano skóra jest mięciutka. Nie powoduje efektu ściągnięcia.
Ten krem to moje największe odkrycie tego roku! Coś niesamowicie dobrego. Stosuję całą serię produktów i świetnie działają na moją 40-letnią, matową skórę w okresie okołomenopauzalnym. Doskonale wypełnia, wygładza i sprawia, że skóra wygląda wspaniale. Uwielbiam to. Serum tej marki również jest świetne. Dostępne są również w mniejszych opakowaniach, warto spróbować. Krem ma pojemność 70 g, starcza na długo, naprawdę warto. :) Polecam wszystkim po 40-tce! :)
Kupiłam ten krem ze względu na ładne opakowanie, a okazał się prawdziwym odkryciem! Ma lekką formułę, która szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, a jednocześnie nie jest zbyt wodnisty - ma idealną, przyjemną konsystencję. Jest bardzo delikatny dla wrażliwej skóry.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.