Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.







Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 17
Uwielbiam to serum i serum z pstrolistką tej marki. Używam już chyba od trzech lat, zawsze mam zapas w szafce. Skóra jest rozświetlona, nie wyświęca się czoło, szybciej goją się niedoskonałości.
Serum jest lekkie, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Mam cerę trądzikową i po regularnym stosowaniu zmniejszyła się produkcja sebum, a cera jest jaśniejsza. Polecam.
Moja skóra miała wzloty i upadki, jeśli chodzi o niacynamid – niektóre produkty powodowały wypryski, a inne nie przynosiły żadnych efektów. To serum świetnie działa na moją skórę. Sprawia, że jest ona dobrze zrównoważona i dobrze współgra z moim kremem na noc z retinolem.
Może nie jest tak kompatybilny z moją skórą, ale moje pory nie zwężyły się aż tak bardzo, pozostają jednak dość czyste (może niekoniecznie w ciągu dnia), a ich kondycja się poprawia.
Używałam wcześniej niacynamidu Beauty of joseon, ma bardzo podobną konsystencję, ale po nałożeniu i wmasowaniu w twarz pojawiają się jakieś ziarenka na twarzy jak piasek, ogólnie nie jest to problem
Podoba mi się ten produkt. Kupię go drugi raz. Stosuję go wieczorem i moja skóra po nim czuje się komfortowo, a zapach jest przyjemny.
Serum jest rewelacyjne, nie pozostawia tłustej warstwy i łatwo się wchłania. Nie ma zapachu, wręcz przeciwnie, pachnie przyjemnie. Na pewno zamówię ponownie.
Serum jest gęste i nie spływa. Wypełnia skórę i nadaje jej blasku. Na pewno powtórzę zakup.
Szybko się wchłania i nie ma nieprzyjemnego zapachu, bardzo go lubię
Rewelacyjne serum, na pewno zamówię ponownie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.