Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo





Opinie – 3
To moje drugie maseczki z Mary&May, wcześniej brałam collagenowe. Super nawilżają, twarz po nich przyjemna, rozjaśniona, świeża. Ładnie pachną
Bardzo polecam. Mam wrażenie, że to najlepsze maseczki z tej serii. Cera po nich jest nawilżona, jędrna i faktycznie rozświetlona. Maseczki bardzo mocno nasączone
Maseczki są w opakowaniu wielokrotnego użytku, łatwo się wyciąga. Zachowują wilgotność, na moją twarz są minimalnie za duże - rozcięcie tkaniny rozwiązuje problem. Nie są przesączone, delikatny materiał nośny a sama esencją wchłania się stopniowo, dając długoterminowy rezultat. Po używaniu czuję się odświeżona. Kupię następne opakowania z innej serii.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.