Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 12
Wystarczy niewielka ilość produktu. Esencję wstrząsa się, nanosi na dłoń i delikatnie wklepuje w twarz. Skóra jest odżywiona i gładka. Używam jej na twarz, szyję i dekolt. Latem nakładam na nią tylko krem z filtrem SPF i krem BB i jestem gotowa na słońce i dzień :) To moja piąta butelka i oczywiście zawsze mam nową w zapasie. Opakowanie wystarcza na bardzo długo. Warto kupić. Pasuje do mojej suchej i zniszczonej skóry, ze skłonnością do trądziku.
Bardzo dobrze nawilża, już po trzecim użyciu widzę poprawę. Butelka jest szklana, to bardzo drobna emulsja, którą trzeba wstrząsnąć przed użyciem.
Stosując tylko ten produkt i krem z filtrem przeciwsłonecznym uzyskuję świetne rezultaty, jeśli pewnego dnia nie będę miała czasu na więcej produktów. Super!!
Mam cerę mieszaną, ale nie spowodował przetłuszczenia ani podrażnień. Ma lekką konsystencję i pięknie rozświetla skórę, a po użyciu jest ona miękka w dotyku. Stosuję go codziennie rano przed nałożeniem kremu z filtrem SPF i nie mam wrażenia, że moja skóra jest zbyt gruba. Ponieważ jest go dość dużo, starczył mi na kilka miesięcy.
Jeden z najlepszych, jakie wypróbowałam. Uwielbiam konsystencję, przyjemnie nawilża, ale nie jest ciężki, nie sprawia, że jestem lepka. Mam mieszaną skórę i jest idealny dla niej.
Mój pierwszy produkt od Mary&May i muszę przyznać, że jest naprawdę idealny! Po wstrząśnięciu butelką miesza się i tworzy kremowy płynny składnik, który po nałożeniu na skórę nadaje jej promienny i błyszczący efekt 😍 i ten ciemnofioletowy kolor! W butelce wygląda luksusowo. Używam go codziennie rano i wieczorem.
Sztos, to mało powiedziane co ta esencja wyrabia z moją skórą! Kupiłam ją z polecenia Magdalny Lach, eksperta w koreańskiej pielęgnacji i się nie zawiodłam. Esencja jest w szklanym opakowaniu, podwójnie zabezpieczona przed obcymi rękoma. A sama zawartość i działanie? Poezja, płyn w środku jest dwufazowy dzięki czemu osiągamy mleczną konsystencję po jego wymieszaniu. Skóra jest niesamowicie nawilżona, ujędrniona, miękka, gdy używam w zestawie z serum z tej samej serii to na wierzch nie potrzebuje już kremu bo ta esencja zapewnia mojej skórze wszystko! Dodatkowym protonem jest to iż można ją nałożyć na makijaż uzyskując mega glow!!!!
Nie stosuję go zbyt długo, ale moja odwodniona skóra jest mu za to wdzięczna. Ma dobrą konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy.
Bardzo dobre, nie wysuszające, nie klejące. Ładna konsystencja.
Super mleczna esencja o konsystencji mlecznej wody . Dwufazowa formuła . Świetnie nawilża i przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Bezzapachowa ,nie podrażnia Bardzo podobna do esencji dr ceuracle z kambucha . Polecam obydwie serdecznie
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.