Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 116
Nie trzeba go dużo używać, wystarczy jedno naciśnięcie pompki, aby nawilżyć mokre włosy i pozostawić je całkowicie gładkie. Pomógł mi uporać się z puszącymi się, suchymi, niefarbowanymi włosami.
Bardzo polubiłam tę odżywkę. Po jej użyciu moje włosy są miękkie, gładkie i lśniące, mniej się puszą i łatwiej się rozczesują. Jest szczególnie dobra do włosów suchych, farbowanych i zniszczonych. Ma przyjemny zapach, który utrzymuje się przez długi czas. Wystarczy niewielka ilość – naprawdę odrobina. Wady: Może być nieco obciążająca dla cienkich włosów, jeśli nałoży się jej za dużo. Ogólnie: Doskonała odżywka bez spłukiwania, która wygładza, błyszczy i odżywia włosy. Ocena: 9/10.
Mam kręcone i puszące się włosy, dzięki temu produktowi rozwiązałam problem wilgoci, a moje włosy prostują się o wiele łatwiej
Naprawdę doskonały produkt. Kupuję go już trzeci raz. Sprawia, że włosy stają się miękkie i jedwabiste, nie obciążając ich. Naprawdę dobry produkt.
Sprawia, że moje włosy stają się bardzo miękkie, ładnie wygładza odstające pasma, opakowanie jest małe, ale i tak jest lepszym wyborem niż K18, a robi to samo. :)
Kupiłam go już kilka razy i polecałam innym. Naprawdę świetny balsam bez spłukiwania!
Дуже класний крем для волосся,з ним і без розчіски можна волоси сушити,воно буде рівне ,трохи пригладить пушок
Idealny balsam do włosów. Dosłownie uratował moje (oczywiście zajęło mi to trochę czasu, u mnie to był około rok). Teraz moje włosy są piękne, zdrowe, lśniące. A co najważniejsze, przestały się puszyć i łamać. Jedno opakowanie wystarcza mi na ponad rok, ponieważ wystarczy niewielka ilość produktu (mniej więcej wielkości ziarnka grochu), aby nałożyć go na całą długość włosów i wetrzeć we włosy. Ochrona przed wysoką temperaturą to również duży plus. Dla mnie to produkt najwyższej jakości.
Utrzymuje się naprawdę długo! Naprawdę dobrze wpływa na włosy. Zamówiłam go już drugi raz i kupię ponownie następnym razem. Naprawdę polecam.
Nie lubię jego zapachu. Z włosami tez nie zrobił nic fajnego, były matowe. Chyba niezbyt sprawdzają mi się proteinowe produkty.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.