Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo









Opinie – 3
Kupiłam ten krem, odważnie wybierając markę, i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. Świetnie sprawdza się latem, bo jest lekki, a jednocześnie trwały. Szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną, promienną i aksamitnie miękką. Ma delikatny, przyjemny zapach.
Krem o bardzo przyjemnej konsystencji i konsystencji – dokładnie tego szukałam od dawna. Pozostawia skórę jędrną i nawilżoną przez długi czas, ale nie powoduje obrzęków. Stosuję go rano i wieczorem. Mogę też powiedzieć, że jest bardzo wygodny w dozowaniu.
Bardzo dobry krem pod oczy, przyjemna konsystencja, dobrze nawilża skórę
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.