Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 16
Świetny produkt! Skóra jest pięknie napięta. Gęstsza konsystencja, co mi odpowiada. Pięknie pachnie. Stosuję go tylko na noc :-)
good professional cosmetics. It is worth starting with a small dose 2 times a week. The results are noticeable. Be sure to use sunscreens afterwards.
Mam 25 lat i postanowiłam włączyć retinol do mojej pielęgnacji, ponieważ zaczynają pojawiać się pierwsze zmarszczki mimiczne – mam bardzo aktywną mimikę twarzy 🫣 Konsultantka w salonie KSisters w Pradze poleciła mi zacząć od tego retinolu. Dodatkowo zawiera kolagen i niacynamid, więc to świetne połączenie. Stosuję go stopniowo, w tzw. „krokach” retinolu – nakładam go na suchą skórę, którą wcześniej nawilżam kremem, a po retinolu ponownie używam kremu. Rano nie odczuwałam żadnego podrażnienia ani suchości. Jak dotąd stosuję go tylko dwa razy w tygodniu. Zapach jest przyjemny, konsystencja również przyjemna i myślę, że starczy na naprawdę długo. Moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne i teraz tylko czekam na efekty 😃
To moje pierwsze doświadczenie z retinolem. Czasami łączę go z mikronakłuwaniem na noc i rano efekt jest świetny. Nie powoduje żadnych podrażnień. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo lubię wszystkie produkty Medipeel.
Niesamowite serum, niesamowity efekt na skórze. Mam ponad 50 lat i ogólnie to serum i krem z tej samej linii poprawiły moją cerę. Uwielbiam Ksisters... 🙂
Uwielbiam ten produkt, już nawet nie wiem, która to z kolei puszka ☺️ Podoba mi się zapach, konsystencja, a przede wszystkim działanie – nie jest agresywny, działa bardzo delikatnie i nie wysusza skóry.
Polecam, jestem bardzo zadowolona :)
Bardzo przyjemne serum z retinolem i kolagenem na noc. Ogólnie bardzo lubię markę Medipeel+. Produkt ma żelowo-wodną konsystencję, odpowiednią dla dziewcząt rozpoczynających przygodę z retinolem. Już przechodzę na mocniejsze stężenia.
Próbuję go pierwszy raz, jestem bardzo zadowolona, nie podrażnia, nie ma uczucia lepkości. Polecam 🤍
Delikatny i nie podrażniający, nie wysusza skóry, raczej bogaty w konsystencji niż wodnisty.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.