Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Opinie – 2
Nie używa się go dużo, ale nadal bardzo dobrze nawilża skórę. Stosuję go wieczorem i rano. Bardzo eleganckie i „czyste” opakowanie. Myślę, że będę go używać jeszcze bardzo długo.
Emulsja bardzo lekka. Szybko się wchłania, ale jednocześnie daje długotrwałe nawilżenie, jak po umyciu twarzy. Zużycie jest bardzo małe, a objętość ogromna. polecam
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.