Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 19
Uwielbiam jego zapach, kupowałam go już kilka razy. Szczególnie lubię go zimą, bo jest bardzo tłusty i zmiękcza dłonie, które zimą są bardzo suche.
Nie oczekuję już zbyt wiele od kremów do rąk, bo i tak wszystkie moje dłonie były tłuste, a potem suche. Ale ten jest ich zupełnym przeciwieństwem – zaskakująco dobrze nawilża dłonie, zmiękcza je i starcza na naprawdę długo 😊
Przekroczyło wszelkie oczekiwania. Jest naprawdę świetny i cudownie pachnie. Na pewno zamówię ponownie.❤️
Nie mogę uwierzyć, że po tylu poszukiwaniach w końcu znalazłam krem, który poradził sobie z moją skórą dłoni ze skłonnością do egzemy i to już po jednym dniu. Moje dłonie stały się miękkie natychmiast po zastosowaniu, a po dniu suche miejsca spowodowane egzemą zniknęły, a nawet się wygoiły. Krem ma minimalną ilość perfum, które nie są w żaden sposób drażniące, a mimo to pozostawiają przyjemny zapach.
Ten krem do rąk dostałam w prezencie. Szybko się wchłania, ma lekką konsystencję, delikatny zapach i mieści się w małej torebce.
Zimą moja skóra strasznie pęka z powodu przesuszenia! Krwawi i bardzo boli... Nie wiem, co jest w tym kremie, ale pięknie wyleczył moją dłoń! Moje dłonie stały się miękkie i jedwabiste po regularnym stosowaniu! Nawet nie wiem, kiedy tak to wyglądało ostatniej zimy... Pierwszą tubkę dostałam jako prezent przy zamówieniu, ale na 100% kupię całe opakowanie przy następnym zamówieniu!
Mój pierwszy krem do rąk dostałem w prezencie. Podoba mi się i teraz zamówiłem kolejny.
Mogę jedynie polecić krem do rąk. Bardzo mi pomogło na problematyczną skórę dłoni. Skóra po zastosowaniu kremu jest miękka i gładka.
Świetny krem do rąk! Otrzymałem go w prezencie przy zakupie. Ma bardzo przyjemną konsystencję, jest delikatny, subtelnie pachnie i cudownie nawilża. Zdecydowanie polecam. Mam suchą skórę dłoni.
Oprócz tego, że krem ten przepięknie pachnie, ma także bardzo przyjemną konsystencję. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na dłoniach. Do bardzo suchych dłoni jest trochę słabszy, ale do skóry normalnej jest świetny.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.