Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 15
Miałam już kiedyś krem z tej serii (z probiotykami) i byłam zadowolona. Zawsze dodawałam emulsję, której używałam na dzień, i krem na noc. Tym razem ani krem, ani emulsja nie działały. Twarz była czerwona, łuszcząca się, bardzo podrażniona. Zrobiłam sobie przerwę i wróciłam do produktów później. Oddałam go siostrze, która toleruje wszystko na twarzy. I reakcja była taka sama jak moja. Nie wiem, co jest inaczej, ale nie kupię go ponownie i nie polecam go do skóry wrażliwej. Przez jakiś czas trzymałam twarz w ryzach.
Krem wyglądał świetnie, patrząc na skład, ale szczerze mówiąc... mogę osiągnąć ten sam efekt z każdym innym, bardzo zwyczajnym kremem. Konsystencja jest rzadka, lekka. Prawie chłodząca. Mimo to, wchłania się dość długo. Pachnie jogurtem. Po kilku miesiącach zmieniłam go, bo nie sprawdził się na mojej mieszanej skórze z trądzikiem i zaczerwienieniami, a i tak byłam zaczerwieniona. Szkoda, ale to nie dla mnie.
Używam go dopiero od niedawna, ale mam cerę mieszaną i jest w zupełności w porządku. Nie zatyka porów. Jogurtowa konsystencja nie pozostawia tłustego filmu na skórze i dość szybko się wchłania. Wystarczy nałożyć odrobinę na skórę, więc zakładam, że opakowanie starczy na długo. Ma też przyjemny zapach.
To mój ulubiony krem z probiotykami od Neogen. Ma konsystencję takiego jogurtu, który otula skórę, uspokaja zaczerwienienia i daje miękkie, zdrowe nawilżenie. Plus probiotyki i peptydy wspierają barierę skóry. Idealny na dni, kiedy skóra mówi: pomóż mi.
Świetny krem na dzień do skóry mieszanej, który pięknie nawilża (mi wystarczał nawet zimą), jednocześnie nie obciążając nadmiernie skóry. Ma kremowo-żelową konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania i nie działa jak maska. Niektórym może przeszkadzać subtelny, ale dość trwały zapach - dla mnie przyjemny. Osobiście mogę polecić krem dla skóry normalnej i mieszanej (dla skóry suchej bardziej odpowiedni na lato).
Pierwszy raz wypróbowałam krem i nie żałuję. Bardzo lekka konsystencja. Bardziej żelowata niż gęsta i tłusta konsystencja. Idealny dla skóry mieszanej. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Przyjemny zapach, bardzo szybko się wchłania. On nie chce milczeć. Kupię ponownie.
Do tej pory moim ulubieńcem była Missha, ale jej miejsce zajął krem, zapach też jest świetny
Jak zwykle Neogen nie zawodzi . Po prostu uwielbiam ten krem fajne się sprawdza pod makijaż. Z pewnością kupię kolejny słoiczek
Ten krem jest rewelacyjny, zakupiłam w ciemno i nie żałuję . Ma bardzo lekką konsystencję i uwielbiam go nakładać rano, oprócz szybkiego wchłania daje piękny glow na skórze. Na pewno kupię drugie opakowanie
Mój absolutnie ulubiony krem. Kupiłem już kilka opakowań. Używam go głównie na noc, ale pod makijażem też wygląda bardzo ładnie. Skóra jest po nim pięknie odżywiona i elastyczna. Nie posiada wyraźnego zapachu, a konsystencja przypomina coś pomiędzy kremem a żelem. Mogę tylko polecić! :)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.