Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.







Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 62
Ten produkt jest naprawdę świetny, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy na skórze. Zawsze używam go z filtrem SPF.
Chciałam wypróbować serum z witaminą C, aby uporać się z moimi przebarwieniami i plamami pigmentacyjnymi. Po wypróbowaniu kilku, zdecydowałam się na to. Zaczęłam od małej buteleczki i spodobało mi się bardziej niż wszystkie inne, więc kupiłam pełnowymiarowe opakowanie i wcale nie żałuję. Nie jest tłuste, nie ma przytłaczającego zapachu, a przede wszystkim, przy regularnym stosowaniu, działa świetnie. To prawda, że każda skóra ma swoje preferencje, ale zdecydowanie polecam 💛
Wygładza skórę i nie powoduje trądziku. Polecam
Dość gęste, ale szybko się wchłania. Nie pozostawia klejącej warstwy. Dobrze nawilża i uelastycznia skórę.
Jedna z mocniejszych V C - uważajcie bo niestety za często i źle dobrałam pielęgnację z tym i barierę sobie nadwyrężyłam. Szybko wróciła do normy więc próbuje jeszcze raz bo mam do niej mimo wszystko dobre nadzieje ❤️
Używałam Neogen Dermalogy Real Vitamin C Serum 22% i zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Serum ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości, co jest dla mnie dużym plusem. Zapach jest lekki, dyskretny i szybko znika po aplikacji. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że moja skóra stała się bardziej promienna i ma jednolity koloryt. Przebarwienia i drobne plamy starcze są mniej widoczne, a twarz ma ogólnie bardziej „świeży” wygląd. Dobrze nawilża, skóra jest miękka i zadbana. Stosowałam go głównie wieczorem, a rano zawsze z filtrem SPF. Dobrze sprawdził się u mojej skóry, nie powodował podrażnień. Zdecydowanie polecam go osobom, które chcą dodać swojej skórze blasku i zadbać o jej koloryt 💛
To serum ma subtelny zapach (dość specyficzny, ale subtelny), jest jasnopomarańczowe, ale niewidoczne po aplikacji, i ma płynną konsystencję. Jest trochę lepkie, zwłaszcza na początku. Rozjaśnia i redukuje przebarwienia, ale trzeba go stosować kilka razy w tygodniu.
Oceniam serum bardzo pozytywnie. Ma oleistą konsystencję, ale nie pozostawia tłustego filmu. Nie klei się i dobrze się wchłania. Ujednolica i rozświetla cerę. Pomimo wysokiej zawartości witaminy C, nie podrażnia mojej skóry. Polecam.
Serum jest mocne i działa Bezzapachowe Ładnie się wchłania nie lepi się Stosuje na noc
Ponieważ mam wrażliwą skórę, spodziewałam się, że serum na mnie nie zadziała, ale tak się nie stało. Użyłam go 4 razy, więc nie zdziałał cudów (moja skóra nadal ma nierówny koloryt z przebarwieniami po wypryskach), ale pozostawił ją pięknie czystą i promienną. Serum jest gęstsze, więc czuć je na skórze po wchłonięciu, więc polecam kontynuowanie jego stosowania w pielęgnacji. Częściowo nawilżyło również moją mieszaną skórę z suchymi skórkami, co jest kolejnym plusem.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.