Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 7
Krem Numbuzin jest cudowny, lekki, skóra jest miękka, polecam
Bardzo dobry krem nawet do cery tłustej ze skłonnością do trądziku. Mam już 3 opakowania 🫠 jedyne co bym zmieniła to opakowanie
Krem ma bardzo lekką, żelową konsystencję i jest bardzo przyjemny dla skóry. Do kremu dołączona jest mała szpatułka, która znacznie ułatwia wydobycie kremu z opakowania. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i nie pozostawia tłustej warstwy, ale nie jest całkowicie matowy, co mogłoby powodować suchość skóry. Mam cerę mieszaną i bardzo go lubię, zwłaszcza że nie powodował powstawania zaskórników nawet na bardziej tłustych partiach, takich jak czoło i broda. Podsumowując, to naprawdę solidny krem do codziennego stosowania.
Mój najlepszy i ulubiony krem ze wszystkich! Daje 100% blasku Skóra po aplikacji jest elastyczna, nawilżona i odżywiona. Jest to krem, który zawsze będzie w mojej rutynie pielęgnacyjnej, ale myślę, że nie jest wystarczająco nawilżający dla skóry suchej, tłustej i mieszanej - to pozycja obowiązkowa.
Krem ma żelową konsystencję i jest bardzo lekki dla skóry, nie powoduje niepotrzebnego przetłuszczania. Widać, że skóra jest nawilżona, a nawet po wchłonięciu kremu czuję, że jest nawilżona. Mam tłustą cerę, a inne kremy ją niepotrzebnie przetłuszczają. Zauważyłam, że mam mniej wysypek i zaskórników na nosie.
To lekki krem nawilżający, na razie jestem z niego zadowolona.
Jeden z najlepszych kremów, jakie kiedykolwiek miałam. Używa go również mój mąż. Krem dobrze nawilża, a buteleczka wystarcza na dość długo.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.