Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 20
Podchodziłem sceptycznie do tego produktu, ale po zastosowaniu go na „zapalone” miejsca, produkt naprawdę działa.
Stosuję go przy pierwszych oznakach trądziku i zawsze przynosi ulgę.
Świetny jako dodatek. Pomaga zmniejszyć stan zapalny. Nie zawsze od razu pozbywa się wysypki, ale goi się szybciej i łatwiej :)
Krem ma delikatny, przyjemny zapach. Po zastosowaniu łagodzi zaczerwienienia i koi skórę. Jako środek wspomagający leczenie trądziku - 👍
Uwielbiam go. Pomaga w walce z pryszczami w początkowej fazie, ale też łagodzi i leczy blizny potrądzikowe. To cud.
Ktoś tu napisał, że ten krem nie jest cudem, ale ja mam inne zdanie. Mam problem z dużymi, podskórnymi wysypkami i kiedy nakładam ten krem na miejsce, w którym pojawia się wysypka, następnego dnia wysypka prawie znika – jest znacznie bardziej opuchnięta i, co najważniejsze, nie boli w dotyku. Dla mnie to nawet lepsza alternatywa niż plastry na pryszcze.
Krem jest bardzo przyjemny. Jest perfumowany, ale ma delikatny, przyjemny zapach. Używam kremu w razie potrzeby do pielęgnacji skóry rano i wieczorem. Używam kremu na pryszcze i zaczerwienienia od około 3 miesięcy i muszę powiedzieć, że: - pomaga na pryszcze i zaczerwienienia - nie zdziałał cudów, pryszcz nie zniknął z dnia na dzień - przyspiesza gojenie o około 50% - jeśli nałożę go na pryszcz, który zaczyna się pojawiać, następnego dnia prawie go nie ma - w fazie lutealnej skuteczność znacznie słabnie, hormony to hormony - ważne jest dwukrotne oczyszczenie skóry wieczorem przed użyciem Nie jest to więc cudowny krem, który pozbyłby się pryszczy z dnia na dzień, ale z pewnością jest przydatny :)
Nie spodziewałam się tak szybkich efektów, ale po nałożeniu go na noc, rano zaczerwienienia i wypryski całkowicie zniknęły lub zmniejszyły się. To naprawdę rewelacyjny produkt.
Nie spodziewałam się po nim zbyt wiele, więc byłam naprawdę zaskoczona, że naprawdę działa, a konsystencja jest świetna. Stał się dla mnie nieodzowny, zawsze mam go w domu. 😊
Bardzo lekki krem do walki z wypryskami. Nie piecze i nie wysusza, a przy tym niweluje stany zapalne. Po posmarowaniu, efekty widać już na następny dzień. Wąska końcówka pozwala na dokładne naniesienie kremu. Polecam ;)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.