Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.









Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 20
Zawsze używałam płatków pod oczy pakowanych pojedynczo, więc pomyślałam, że wypróbuję wersję w słoiczku, która jest sprzedawana w kilku sztukach. Jestem pod ogromnym wrażeniem produktu, jest o wiele lepszy niż te pakowane pojedynczo, ponieważ płyn w słoiczku, którym nasącza się płatki, zapewnia przyjemną świeżość. Produkt działa spektakularnie, a dodatkowo ma bardzo przyjemny efekt chłodzenia. Zapach nie jest dla mnie uciążliwy, jest bardzo przyjemnie świeży.
Bardzo fajne płatki, wygodne w użyciu, a co najważniejsze — nie zsuwają się 😌
Bardzo poprawne płatki pod oczy. Nie podrażniają, nie szczypią a fajnie nawilzaja i ujedrniaja okolice pod okiem . Nie mam się do czego przyczepić. Ja systematycznie obracam opakowanie tzn trzymam je czasami do góry nogami by serum w opakowaniu docierało do wszystkich płatków
Plastry bardzo mi się spodobały już po pierwszym użyciu, struktura jest doskonała, zapach jest niesamowity, a produkt został dostarczony błyskawicznie
Wow, jestem bardzo zadowolony z produktu! W przeszłości używałam maseczek w płachcie do pielęgnacji oczu, ale te żelowe płatki są o wiele skuteczniejsze i intensywniej nawilżają. Mam bardzo wrażliwe oczy, ale nie doświadczyłam żadnego podrażnienia podczas stosowania tych masek. Skóra pod oczami pozostała jedwabiście gładka, miękka i zauważalnie świeższa - nawet drobne zmarszczki stały się mniej widoczne!
Wysokiej jakości łatki, które naprawdę działają. PO usunięciu płatków przez pewien czas odczuwa się przyjemny chłód pod oczami, jakby był to swego rodzaju lifting. Nie mam głębokich zmarszczek ani cieni pod oczami, więc zapewniam odpowiednie nawilżenie. Jedyną rzeczą jest to, że nawet unoszą się w płynie, więc początkowo trudno jest je utrzymać na skórze, ale gdy serum się wchłonie, wszystko jest w porządku. Wolałabym jednak, żeby były większe.
Płatki są ok, dobrze nawilżają. Miałam wrażenie, że po czasie szybko się wysuszają. Miałam też problem z nieszczelnym opakowaniem, część płynu się wylała, ale gdyby nie to to na plus 😉
Polecam, dają świeży wygląd
Mam wrażliwą skórę wokół oczu, te płatki są bardzo przyjemne, ja trzymam je w lodówce więc dają też ukojenie, ale po około 7/8 minutach skóra zaczyna je czuć, to nie pieczenie, ale ja wtedy je ściągam :) higieniczne i wygodne opakowanie na plus
te żelowe podkładki mnie zaskoczyły. pięknie nawilżają i trzymają wszystko na swoim miejscu, co więcej nie pieką. Mam wrażliwą skórę, szczególnie okolice oczu.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.