Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.







Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 20
Uwielbiam ten krem pod oczy! Jest superlekki, głęboko nawilża skórę pod oczami i pozostawia ją niesamowicie gładką i miękką. Ponieważ nie zawiera substancji zapachowych, jest bardzo delikatny i w ogóle nie podrażnia oczu. Moja skóra wokół oczu jest znacznie spokojniejsza i zregenerowana. Gorąco polecam, dziękuję Ksisters!
Idealny produkt dla mojej wrażliwej skóry. :)
Bardzo lekki krem który nie obciąża delikatnej skóry wokół oczu. Wygładza i rozjaśnia.
Używam tego kremu pod oczy od kilku tygodni. Jest idealny do wrażliwej skóry wokół oczu, nie szczypie, dobrze nawilża delikatną skórę wokół oczu. Jest bezzapachowy, ma miękką konsystencję i świetnie nadaje się pod makijaż. Polecam!
Bardzo przyjemny i skuteczny krem pod oczy. Czasami wyciskam go za dużo, ale mniej więcej potrafię oszacować, jakiej ilości moja skóra naprawdę potrzebuje. Bardzo łatwo się go wmasowuje i nie ściąga skóry. Mogę go tylko polecić.
Mam bardzo wrażliwą skórę, zwłaszcza oczy. Rzadko toleruję kremy i makijaż. Ale ten krem jest świetny, bardzo dobrze nawilża i w ogóle nie szczypie w oczy. Zdecydowanie będę go kupować dalej.
Uważam, że produkt jest nieskuteczny, trochę piecze podczas aplikacji… Jestem rozczarowany zakupem
Przyjemny krem. Lekki, nie spływa. Przyjemny w dotyku. Nie piecze.
Do różnych kosmetyków tej marki często wracam, doskonale sprawdzają się do mojej skóry raczej suchej i wrażliwej. Miałam już wcześniej krem pod oczy lecz z serii w ciemnozielonym opakowaniu, tym razem testuję ten i sprawdza się równie dobrze.
Używam tego kremu dopiero od tygodnia, ale jestem bardzo zadowolona. Jest delikatny, nawilżający, bezzapachowy i szybko się wchłania.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.