Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 15
Jestem bardzo zadowolona z tego żelu oczyszczającego! PURITO SEOUL ma naprawdę świetną formułę, jest bardzo lekki dla skóry, nie wysusza jej, a po umyciu twarz pozostaje niesamowicie miękka i gładka. Moja skóra jest świeża, czysta i odżywiona, bez uczucia ściągnięcia, które często pozostawiają po sobie żele oczyszczające. Zdecydowanie jeden z lepszych, jakie miałam i na pewno będę go używać dalej!
Używam go od kilku miesięcy, bardzo delikatnie oczyszcza skórę. Nie wysusza jej. Nie powoduje podrażnień ani wyprysków. Jedynym minusem jest to, że trzeba go nałożyć trochę więcej, żeby dobrze się pienił, ale i tak jestem bardzo zadowolona!
Polecam bardzo dobre ❤️
Користуюсь цим очищувачем вже 2 місяці щоденно зранку. Моя шкіра комбінована, і мені він чудово підходить! Я відчуваю, що шкіра стає пом'якшеною, не пересушеною, доглянутою і чистою. Приємна гелева текстура, яка разом з водою перетворюється на м'яку пінку та ніжний ненав'язливий аромат. Напевне, замовлятиму ще баночку, коли ця скінчиться.
Bardzo dobry dla odwodnionej i podatnej na podrażnienia skóry. Bardzo pomógł mi zredukować zmarszczki od odwodnienia na czole.
Do codziennego użytku w sam raz, nie przesusza i jest delikatny dla skóry.
Purito Defence Barrier pH Cleanser polecił mi mój kosmetolog, i jestem bardzo zadowolona. Mam skórę mieszaną, a ten produkt świetnie ją oczyszcza, nie powodując podrażnień ani przesuszenia. Ma przyjemny zapach, a po umyciu cera jest miękka i odświeżona, bez uczucia ściągnięcia. Idealny do codziennego użytku!
To pierwszy raz, kiedy używam tego żelu oczyszczającego od Purito. Ma przyjemny, dyskretny zapach. Bardzo delikatnie oczyszcza skórę, nie powoduje podrażnień. Nie pali się, gdy dostanie się do oczu.
Z trądzikiem zmagałam się bardzo długo, po przejściu na te produkty moja skóra była jak nowa. Produkt stosuję codziennie rano i wieczorem wraz z dodatkowymi produktami. 😻
Trochę się zawiodłam na tym zmywaczu. Zamówiłem, bo mój pyun. Acne został wyprzedany i miał dobre recenzje. Mam cerę mieszaną, wrażliwą. Dobrze oczyszcza, skóra jest miękka w dotyku, ale jednocześnie w kilku miejscach mam wypryski i skóra jest napięta od wysuszenia. Być może będzie idealny do cery tłustej, użyję, ale nie kupię go ponownie. Polecam osobom otyłym.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.