Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 68
Link do mojego filmu na TikToku✨ https://vm.tiktok.com/ZNR3dovKW/
Konsystencja żelu, odpowiednia na lato, ale również do cery tłustej, podobna do kremu 345 Dr. Althea, ale nie tak dobra. Po jego użyciu dostaję wysypki pod skórą, ale każdy ma inne doświadczenia 😊
Bardzo przyjemna żelowa konsystencja, łatwa w aplikacji, szybko się wchłania. Polecam 😉
10/10 dla skóry mieszanej/bardziej tłustej i odwodnionej, daje możliwość nakładania warstw, jeśli potrzebujesz większego nawilżenia, wchłania się w ciągu kilku minut, nawet przy trzecim opakowaniu PRZESTAŃ GO WYPRZEDAWAĆ H0
Bardzo lekki krem który nawilża skórę i jest delikatny nie zostawia tłustej warstwy polecam
Zacznę od tego, że moja skóra ma tendencję do zaskórników i jest mieszana. Kupiłam ten krem już 7 razy i jest najlepszy: lekki, szybko się wchłania, nie zatyka porów, najlepszy. Gorąco polecam ten krem.
Krem jest cudownie lekki i bardzo szybko się wchłania, nie jest tłusty ani lepki. Skóra jest cudownie gładka i odżywiona, w przeciwieństwie do innych, cięższych kremów, nie powodował trądziku.
Polecam ten krem. Nie przetłuszcza skóry, ma przyjemną żelową konsystencję i przyjemnie chłodzi. Nie zatyka porów i nie powoduje powstawania zaskórników. Jednak dla osób z suchą skórą może być mniej nawilżający.
Kupiłam go kierując się recenzjami i rekomendacjami. Dojrzała, mieszana cera, zaskórniki... niestety, jest ciężki i lepki w strefie T. Bambus z Purity sprawdza mi się o wiele lepiej. Ale dam mu szansę, na razie używam go częściej do twarzy.
Krem jest przyjemny, dobrze nawilża, a jednocześnie nie jest zbyt tłusty i szybko się wchłania. Nie podrażnia skóry, wręcz przeciwnie, działa kojąco. Nie zauważyłam, żebym po jego użyciu wymiotowała.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.