Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 17
Jeszcze lepszy płyn do demakijażu niż Heimish. Uważam, że jest świetny.
To jeden z najlepszych balsamów, delikatny, ale bardzo skuteczny, nawet z wodoodpornym tuszem do rzęs. Ma przyjemny zapach i konsystencję, nie jest tłusty, ale pod wpływem wody zmienia się w mleczną. Zamówię ponownie!
Najlepszy produkt do mycia twarzy. Nigdy nie miałam lepszego. Dla mojej przesuszonej skóry najlepszy. Zmywa tez super makijaż. Bardzo polecam.
Polecam z czystym sumieniem. Świetnie zmywa makijaż. Radzi sobie nawet z wodoodpornym tuszem do rzęs. Nie podrażnia. Skóra jest gładka i nawilżona. Bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość, żeby umyć twarz i szyję. Na pewno jeszcze kupię ten produkt.
Polecam balsam. Bałam się tłustej konsystencji, ale jest przyjemna i nawet zmywa tusz do rzęs. Wystarczy odrobina, dobrze się rozprowadza i przyjemnie pachnie.
W kontakcie ze skórą balsam błyskawicznie zmienia się w bardzo lekki olejek. Nie szczypie w oczy, doskonale zmywa makijaż i tusz do rzęs. Nie zauważyłam jeszcze żadnej złej reakcji na moją wrażliwą skórę.
idealnie oczyszcza twarz bez uczucia sciagniecia
Moim zdaniem nawet lepszy, delikatniejszy niż Heimish i myślałem, że Heimish był topowy...
Bardzo fajny balsam. Nie przepadam za olejkami hydrofilowymi, więc zdecydowałam się na wypróbowanie balsamu na własną odpowiedzialność i ani trochę nie żałowałam. Bardzo delikatny i świetnie zmywa makijaż. Zakochałam się w nim.
Stały balsam, który pod wpływem kontaktu zmienia się w bazę olejową. Dobrze oczyszcza skórę, jednak nie jest dla każdego. Zachowaj ostrożność, jeśli masz wrażliwą skórę, skłonną do odwodnienia. Moja skóra po aplikacji zrobiła się czerwona, jest też zbyt tłusta i ma dla mnie bardzo nieprzyjemny zapach. Połączenie zbyt dużej oleistości i zapachu całkowicie zniechęciło mnie do jego użycia. Nie polecam też stosowania go codziennie, gdyż może podrażnić skórę. Choć bardzo lubię produkty tej marki, to przy tym produkcie tzw. „wszedłem na złą stronę”.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.