Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 11
Najlepsza pasta. Ma przyjemny posmak. Bardzo dobrze czyści, rano o 5 umyję a wieczorem o 22 nadal czyste ząbki. Po wielu pastach miałam nadwrażliwość na zimno, ciepło, po tej nic, nawet mam wrażenie że żeby są bardziej odporne.
Lubię jej smak i konsystencję. Dobrze myje,przy czym nie pieni się za mocno na szczoteczce sonicznej (dla mnie na plus). Daje przyjemne uczucie odświżenia
Polecam doskonale czyści zęby
Świetny post, miłe uczucie po umyciu zębów, na pewno zamówię ponownie😊
Jestem bardzo zadowolony. Smak i efekt są na 1.
Ma bardzo przyjemny zapach, delikatnie czyści i nie powoduje nadwrażliwości zębów.
Polecam, super uczucie na zębach po użyciu
Pasta do zębów ma przyjemny zapach i dobrze się pieni. ALE pasty do zębów z fluorem mi nie odpowiadają. Jeśli zauważysz małą, czerwoną wysypkę wokół ust, może to być spowodowane fluorem zawartym w paście do zębów. Lepiej jest przejść na pastę do zębów bez fluoru. Mój chłopak używa tej pasty i bardzo mu się podoba 🦷✨
Doskonała pasta, zrównoważony smak mentolowy, średnia konsystencja piany. Prebiotyki i probiotyki to świetne połączenie. Absolutna unikatowość na rynku czeskim.
Dla mnie świetna pasta, bez przesadnie ostrego smaku
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.