Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.


Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 10
Jak widać, poczekałam z oceną tej pasty do zębów, aż ją zrecenzuję. Wypróbowałam wiele past wybielających i mogę szczerze powiedzieć, że ta jest jedną z najlepszych! Fakt, że kupiłam ją ponownie, mówi sam za siebie!
To idealna pasta, smakuje dobrze, ale efekt wybielający jest naprawdę widoczny. Noszę niewidoczny aparat ortodontyczny - pierwszy aparat z inną pastą (również wybielającą) zrobił się zupełnie żółty, drugi wyczyszczony tą pastą jest nadal pięknie czysty. Polecam i kupuję regularnie 👌🏻
Przyjemna pasta do zębów, która pozostawia uczucie czystości i świeżości. Nie zauważyłam efektu wybielającego.
Doskonale oczyszcza, ma przyjemny smak i posmak. Po kilku zastosowaniach zęby stają się naprawdę czystsze i jaśniejsze.
Używam od niedawna .Mogę wstępnie napisac ze ma delikatny smak , na efekt wybielania jeszcze za szybko ale co ważne zęby sa czyste umyte .Pasta jest wydajna .
Ta pasta do zębów jest naprawdę świetna! Nie tylko czyści zęby, ale i pozostawia przyjemny zapach w ustach przez cały dzień. Używam jej po każdym posiłku i mogę ją tylko polecić! U mnie sprawdziła się idealnie, zawsze zmagałam się z próchnicą, ale teraz jest o wiele lepiej dzięki tej paście.
Dobra pasta, wybiela zęby znacznie lepiej niż zwykła pasta.
Naprawdę skuteczna pasta do wybielania zębów, różnicę widać już po kilku użyciach (może po tygodniu). Jestem zadowolona, kupię ją ponownie :)
Próbowałam wielu past wybielających, ale ta jest najlepsza 🤩 jest gęsta i wystarczy odrobina. Tworzy bogatą pianę i delikatnie, ale skutecznie wybiela zęby. Uwielbiam to i będę dalej kupować 🙏🏼
Pasta ma przyjemny, świeży smak i zawiera mikrogranulki, które aktywują się w procesie czyszczenia. Zielona tubka = zielona pasta. Stosuję go od około tygodnia, więc na efekty jeszcze za wcześnie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.