Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo



Opinie – 2
Łagodzi i nawilża, lżejszy niż zwykły krem, ale gęstszy niż żel-krem. W cieplejszych miesiącach zostawia na twarzy warstwę, która się trochę błyszczy, więc u mnie bardziej pasuje na zimniejsze miesiące w roku. Mam skórę wrażliwą mieszaną.
Bardzo podoba mi się jego konsystencja. Jest lekki, ale dobrze odżywia skórę. Po aplikacji pozostawia na twarzy delikatny film, ale mi to nie przeszkadza. Skóra wchłania wszystko w ciągu 10-20 minut. Używanie go to prawdziwa przyjemność. Świetnie sprawdza się również jako baza pod podkład.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.