Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 18
Bardzo wygodne, nie kleją się. Polecam
Do tej pory wypróbowałam odcienie Rose Finch i Grapy Way i oba mają piękne, naturalne kolory. Rose Finch to raczej delikatna czerwień, a Grapy Way to raczej delikatny róż. To błyszczyk do ust, więc nakładam go ponownie po jedzeniu. Po wypiciu, w zależności od napoju, nie rozmazuje się całkowicie po kawie lub wodzie. Nakładam go ponownie po 3-4 godzinach, co jest typowe dla błyszczyków, które nie utrzymują się cały dzień. Ale błyszczyk ładnie nawilża i podkreśla usta, co jest świetne, ponieważ moje usta mają tendencję do wysychania. Na pewno zamówię inne kolory.
Używam go od jakiegoś czasu i jestem super zadowolona. Działa sam lub jako topper. Ładny, chłodny odcień, u mnie często robi się pomarańczowy, ale nie w tym przypadku. Kupię ponownie. Zapach jest bardzo przyjemny i dobry jak na produkt do ust. Można go budować, a aplikator w stopce bardzo mi się podoba.
Osobiście mi się nie podoba. Wysusza usta. Kolor jest w porządku, ale się rozmazuje.
Naprawdę spełnia oczekiwania! Efekt pięknych, wilgotnych ust, kolor delikatny, taki jak być powinien, jedyny minus to slaba trwałość, jak to błyszczyk, jednak bardzo dobrze pielęgnuje usta, więc nie mam żadnych zastrzeżeń.
Daje piękny, naturalny efekt rozświetlenia, nawet dla osób z mniejszymi ustami. Świetnie sprawdzi się w autentycznym makijażu koreańskim lub douyin. Ogólnie rzecz biorąc, marka Rom&nd to prosta i niedroga opcja dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tym rodzajem makijażu. W szczególności odcień Grape Way ma bardzo winogronowy zapach, jest lekko lepki, ale dobrze się nakłada, a kolor idealnie nadaje się na co dzień.
Kolor jest bardzo ładny, dobrze nawilża, pięknie pachnie i błyszczy się po nałożeniu. Zdecydowanie polecam!!!💖💖💖
Bardzo ładny błyszczyk. W przeciwieństwie do większości produktów do ust Romand, nie barwi ust, uwaga, to po prostu delikatnie barwiący błyszczyk. Daje ładny efekt na ustach, wyglądają "soczyście", wygładza zmarszczki.
Ślicznie wygląda na ustach i ma fajny zapach 😝
to mój ulubiony błyszczyk! nie klei się, długo się utrzymuje i nawet trochę nawilża. wszystkie kolory są naprawdę dobre, osobiście wypróbowałam tylko 02 i 06. są dla miłośniczek odcieni nude, 02 jest brzoskwiniowy, a 06 jest czerwonobrązowy, ale nie za ciemny.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.