Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo

Opinie – 3
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą marką. Produkt świetnie nawilża, ma przyjemną, chłodzącą konsystencję i nie zasycha na skórze. Przyjemnie ją otula, zapewniając komfort i ukojenie. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób z suchą skórą. Brak zapachu ,
Krem jest dobry. Polecam.
Lekki krem, dobrze się wchłania, ma przyjemny, nawilżający efekt. Skóra jest miękka w dotyku. Nie podrażnia skóry.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.