Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo







Opinie – 4
Dla mnie to prawdziwy SFP. Wcześniej, przy innych markach, czułam, że moja skóra się poci. Jednak z tym czuję się komfortowo, dobrze się wchłania i chociaż czasami pojawiają mi się wysypki, to z tym SFP nie stanowi to żadnego problemu, nie podrażnia. Polecam ❤️
Krem jest bardzo lekki na skórze i nieźle nawilża, dobrze wygląda pod makijażem, nie szczypie w oczy i nie pogarsza mojego trądziku. Wiem że będę po niego wracać :)
Kupiłam ten krem kilka lat temu w Korei Południowej i od razu się w nim zakochałam. Mam cerę trądzikową i stosuję retinoidy, więc muszę non stop chronić się przed słońcem. Znalezienie kremu na dzień z filtrem SPF, który byłby wystarczająco przyjemny dla mojej skóry i nie pogarszał jej stanu, nie było dla mnie łatwe. Od kiedy go zużyłam (wystarczył mi na ponad pół roku, nie trzeba nakładać dużej ilości, jest gęsty), szukałam zamiennika, ale nic nie dorównywało mu. Jest przyjemny, nietłusty i pozostawia naturalnie lekkie uczucie, nie obciąża skóry. Niestety, nie miałam takiego doświadczenia z chemiczną wersją tego kremu, po której w ciągu dnia pojawiały mi się wypryski. Cieszę się, że w końcu jest dostępny na rynku czeskim, brakowało mi go :) Na zdjęciach widać, że na początku pozostawia lekki biały film (to normalne w przypadku mineralnych kremów z filtrem SPF), ale potem ładnie się wchłania. Stosuję go pod lekki makijaż i moja skóra jest przyjemnie nawilżona nawet po kilku godzinach, ale bez tłustej warstwy.
Mam cerę delikatną, skłonną do zapychania się i niestety z melasmą. Mam więc bardzo duże oczekiwania wobec kremu z filtrem, przetestowałam już ich bardzo dużo (włącznie z aptecznymi) i chyba to jest już mój ideał. Krem jest bardzo lekki, oczywiście jako mineralny na początku nieco bieli i dłużej się wchłania, ale po prostu trzeba mu dać więcej czasu (pokazałam to na ostatnim zdjęciu, gdzie krem jest po dokładnym rozsmarowaniu i wchłonięciu). Bardzo dobrze mu wraz z makijażem, nic się nie roluje, ani nie wybłyszcza. Natomiast co najważniejsze: jest pełnia lata, a mi nie przybywa nowych plam! Więc póki co będę go się jeszcze długo trzymała, a może wypróbuje również wersję z delikatnym kolorem tonującym.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.