Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 6
Świetny produkt, używam go rano przed kremem z filtrem, lepki, taki jaki powinien być, moja skóra dobrze go toleruje i polecam go osobom po 40. roku życia
Używam go od kilku miesięcy. To łatwy w aplikacji, przejrzysty i nawilżający produkt. Zimą chciałabym intensywniejszego nawilżenia, ale w cieplejszych miesiącach powinien być idealny. Mam cerę mieszaną, bardziej podatną na przesuszenie zimą.
Jestem bardzo zadowolona z tej esencji. Jest bezzapachowa, szybko się wchłania i dobrze odżywia skórę. Konsystencja nie stanowi dla mnie problemu. Po aplikacji delikatnie osuszam skórę. Esencja pięknie się wchłania, a ja kontynuuję stosowanie serum i innych produktów. Polecam jej wypróbowanie. Zdecydowanie sprawdza się w przypadku cery dojrzałej.
Kupiłam jako zamiennik esencji że ślimakiem CSORX, której używam czesto do podbicia nawilżenia. Seoul 1988 jest wg mnie fajniejsza - ładniej pachnie (dużo ladniej), jest mniej lepka i chyba mocniej nawilża. Ogólnie narazie zostanę przy niej :)
Bardzo fajna esencja. Jestem zadowolona
Produkt jest gęsty, ale lekki dla skóry i szybko się wchłania. Skóra pozostaje miękka i nawilżona przez cały dzień.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.