Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 85
Serum jest bardzo dobre, należy uważnie przeczytać instrukcję użycia. Na początku nie stosuje się go codziennie wieczorem, warto również nałożyć krem z filtrem przeciwsłonecznym następnego dnia. U mnie sprawdza się dobrze, a zmarszczki wokół oczu nie są już tak widoczne. W połączeniu z kremem nawilżającym skóra staje się miękka i elastyczna. -- Polecam krem kobietom 40+
Dla początkujących lub osób z wrażliwą cerą to najlepszy wybór. Nigdy mnie nie podrażniło, ma przyjemną, mleczną konsystencję i widzę efekty po stosowaniu a do tego przystępna cena. Jak wykorzystałam jedno opakowanie to od razu zamówiłam następne, bardzo polecam.
Polecam. Wspaniałe serum
Myślę, że to serum z retinolem jest bardziej odpowiednie dla początkujących z tym składnikiem aktywnym. Jest delikatne i efekty mogą nie być aż tak spektakularne, ale przy regularnym stosowaniu działa dobrze, a efekty są widoczne. Nie jest zbyt lepkie i dość szybko się wchłania. Pozostawia delikatny efekt rozświetlenia po użyciu. Osobiście stosuję je wieczorem, a w połączeniu z innymi produktami moja skóra rano jest gładka i nawilżona. Zdecydowanie ma swoje miejsce w codziennej pielęgnacji i może służyć jako krok milowy, gdy zaczynasz stosować produkty z retinolem.
Serum retinolowe jest przyjemne, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, ale stosuję je w połączeniu z serum nawilżającym przed i kremem nawilżającym po. Konsystencja jest kremowa i dobrze się wchłania. Stosuję je dopiero od niedawna, więc nie mogę ocenić jego skuteczności, ale na pewno będę je stosować nadal.
To najlepszy krem na retinol, jakiego do tej pory używałam! Różnicę widać już po kilku dniach stosowania. Napisałam na opakowaniu, w które dni będę go używać, żeby nie pomylić go z innymi w mojej nowej rutynie 😅 Gorąco polecam! 🤩😍❤️
najlepszy krem z retinolem, skóra wygląda o wiele gładsza i delikatniejsza
Bardzo mi się spodobał, nie podrażnił mojej wrażliwej skóry! Polecam!
Zazwyczaj po pierwszym użyciu nie da się stwierdzić, jaki to rodzaj etui. Żółty, lekko wodnisty, bezwonny produkt. Kupiłem go, myśląc, że nie będziemy dobrymi przyjaciółmi, ale od tamtej pory kupiłem go ponownie.
Serum ma bardzo przyjemną konsystencję, nie zauważyłam żadnych podrażnień, nakładam cienką warstwę kremu pod serum i nieco grubszą na koniec. Efekty są widoczne szybko. Polecam :)
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.