Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 11
Bardzo lubię ten krem, jest odżywczy, ale nie przetłuszcza skóry. Używam go z polecenia kosmetyczki :)
Stosuję go jesień- wiosna- zima.Polecam👍
Używałam tego kremu ochronnego, kiedy stosowałam Ephesel, i to było najlepsze rozwiązanie. Ci, którzy znają się na rzeczy, zrozumieją – retinoidy mogą powodować dużą wrażliwość skóry: suchość, uczucie ściągnięcia, a czasem podrażnienia. A ten krem był dla mnie prawdziwym wybawieniem. Doskonale koi skórę, łagodzi dyskomfort i pomaga szybciej odbudować barierę ochronną.
Ten krem jest niesamowity. Jest niesamowicie przyjemny i naprawdę pomaga odbudować barierę ochronną skóry. Jest gęstszy i zawiera drobne drobinki, których w ogóle nie czuć. Po prostu nie nadaje się pod makijaż. Nakładam grubszą warstwę na noc. Używam go już kilka razy i na pewno nie ostatni.
Genialny skład tego kremu, moja skóra jest niesamowita zadowolona. Żadnych podrażnień.
Krem wzmacnia barierę ochronną skóry, intensywnie nawilża i nie podrażnia. Ma delikatny zapach i łatwo się rozprowadza. Jest odpowiedni do cery suchej i mieszanej, do stosowania przez cały rok.
Mam cerę mieszaną i jest ona również wrażliwa. Wcześniej wybór kremu do twarzy był dla mnie czymś nierealnym, zawsze pojawiało się pytanie: „Czy będę miała alergię, czy nie?”. Ale w przypadku tego kremu tak nie jest. Nie wywołał u mnie żadnych negatywnych reakcji na twarzy, to moja druga tubka, więc śmiało mogę powiedzieć, że ten krem jest wart rozważenia. Konsystencja może wydawać się niektórym nieco tłusta (są też małe cząsteczki, które rozpuszczają się podczas aplikacji), ale dla mnie jest w porządku. Nawet teraz, latem, nadal używam tego kremu wieczorem i czuję się całkiem komfortowo. Myślę, że gdy ta tubka się skończy, będę do niego okresowo wracać.
Mam zniszczoną barierę ochronną, suchą skórę i trądzik różowaty. To moje wybawienie, gdy jest zimno i w sezonie grzewczym. Po aplikacji czuję nawilżenie, jak po umyciu, a skóra jest nawilżona. A rano skóra jest elastyczna. A także bardzo lubię stronę internetową ksisters, za jej przystępny wybór i lojalne ceny.
Jestem z niego bardzo zadowolona, jest jedwabisty i szybko się wchłania, zamówię go ponownie.
Krem kupiłam z polecenia tik toku i nie żałuję, że go kupiłam, krem dobrze nawilża twarz, szybko się wchłania😍😍
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.