Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.








Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 16
Uwielbiam produkty z Centellą. Są delikatne i odpowiednie dla mojej odwodnionej skóry. Nakładam piankę silikonowym aplikatorem i dobrze oczyszcza skórę.
Ta pianka do oczyszczania twarzy jest najlepsza i najulubieńsza w mojej rutynie. Ona dokładnie i delikatnie oczyszcza gruczoły oraz naskórek. Skóra po niej jest gładka i jędrna. Kupiłam już drugi raz.
Jestem z niego zadowolona, ładnie oczyszcza skórę, ale konsystencja jest dla mnie trochę za gęsta, a poza tym ma delikatny zapach.
świetna pianka!! czuje się ze twarz po niej jest doczyszczona. Bardzo polecam
Piana jest naprawdę dobra, dobrze oczyszcza skórę i nie odczuwam po niej ściągnięcia ani suchości. Stosuję ją naprzemiennie z brązową pianką tej marki i jestem bardzo zadowolona. Skóra sucha i wrażliwa, wiek 37 lat.
Polecam do cery tłustej/mieszanej z rozszerzonymi porami (jak sugeruje nazwa produktu). Ze wszystkich żeli oczyszczających tej marki, ten żel lubię najbardziej – najlepszy stosunek skuteczności oczyszczania do skóry tłustej z rozszerzonymi porami w porównaniu z niewielkimi podrażnieniami. Na przykład zielony żel z BHA tej marki może być zbyt drażniący, a żele nawilżające tej marki (brązowy i biały) moim zdaniem nie oczyszczają dobrze zatkanych porów. Skóra po użyciu tego żelu jest oczyszczona i nie wysusza jej bardzo, jasne jest, że trzeba dodać nawilżenia w postaci serum i kremu – ale to konieczność i nie ma znaczenia, którego żelu użyjesz. Miałam żele innych marek typu „poreminimazing”, które bardzo wysuszały i ściągały skórę po umyciu – ten żel zdecydowanie tego nie robi.
Super oczyszczająca pianka, mega wydajna. Twarz jest po niej tak czysta ze aż "tępa " , świetny efekt! Nie na codzień do mojego typu skóry ale zamiennie stosuję inną piankę tej samej firmy. Efekty są wspaniałe!
To najlepsza pianka 🥰 Mam problematyczną cerę i naprawdę mi pomogła. Nie mam już zaskórników ani wyprysków, skóra jest bardzo miękka i gładka. Jestem zachwycona. W prezencie dostałam jeszcze jedną piankę, która również jest super, podobnie jak wiele innych próbek. Na pewno zamówię jeszcze coś na tej stronie, wszystko przyszło bardzo szybko i było ładnie zapakowane, dziękuję 🥹❤️❤️❤️❤️
Środek czyszczący zupełnie inny niż te, których używałam ostatnio. Na początku miałam pewne obawy, ale nie żałowałam.
Jeśli szukasz mocniejszego środka oczyszczającego po długim tygodniu, to zdecydowanie jest to. Pięknie oczyścił moją skórę, ale niestety ją też wysuszył, więc warto go dobrze zrównoważyć z nawilżeniem w swojej rutynie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.