Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 155
Po raz pierwszy postanowiłam zacząć używać kremów do twarzy i zamknęłam wszystkie źródła recenzji, wybrałam ten i kupiłam miniaturkę. Spodobał mi się tak bardzo, że kupiłam duże opakowanie. Nie roluje się, dobrze nawilża, przez pierwsze kilka minut jest lepki (co jest logiczne), a potem w ogóle nie jest wyczuwalny na skórze, mimo że jest dość gęsty. Nie wystąpiły żadne reakcje skórne w postaci wysypek ani nic w tym stylu. Duży krem był dołączony do zestawu z wygodną łyżeczką, która zapobiega nabieraniu go palcami do słoiczka, co jest również bardzo fajne 🔥
Чудово зволожує
Dobry krem, dobrze nawilża skórę, zamówię jeszcze nie raz!
Naprawdę fajny i nawilżający krem! Jeśli Twoja skóra jest spragniona, to jest to. Używam go od kilku dni, tylko na noc, a moja skóra po przebudzeniu jest naprawdę miękka. Nie zauważyłam żadnej różnicy w redukcji drobnych zmarszczek, ale może to za wcześnie. Do kremu dołączona jest mała szpatułka, więc nie trzeba wkładać rąk do słoiczka. Podobał mi się ten szczegół.
To najlepszy krem, jakiego kiedykolwiek używałam. Świetnie nawilża skórę. Już zamawiam drugi słoik.👌👌👌
To moje kolejne opakowanie które zamawiałam w kristers❤️ do cery trądzikowej, mieszanej , wysuszonej musthave🫶
Nakładałam go na noc i rano budziłam się z opuchniętą skórą. Nie ustępował przez cały dzień. Reakcja alergiczna czy nie. To najgorszy krem, jaki kiedykolwiek miałam.
Polecam, wspaniały krem
Znakomity krem, Polecam
Kupiłam ten produkt i teraz moja skóra jest naprawdę nawilżona. Mam uszkodzoną barierę skórną i do tej pory nic nie potrafiło jej wystarczająco nawilżyć, szczególnie w niektórych miejscach miałam suchość. Po zastosowaniu tego kremu czuję, że skóra jest całkowicie gładka i dobrze odżywiona. Konsystencja jest rewelacyjna. Bardzo polecam!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.