Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 165
Mam krem z tej serii i wybierając serum, postanowiłam nie grać w ruletkę i sięgnąć po to samo serum. Znalazłam zarówno plusy, jak i minusy: + serum jest przyjemne dla skóry, nie roluje się + gęsta, kremowa konsystencja + wygodne opakowanie - na papierowej etykiecie widać plamy z wody, produkt nie jest wodoodporny Czy moje wrażenia o produkcie zmieniły się z powodu tego minusa? Nie, to tylko informacja, może dla kogoś będzie to istotne.
Uwielbiam go za to, że ujednolica koloryt skóry i wzmacnia barierę ochronną. Pomaga leczyć trądzik i rozjaśniać niedoskonałości.
Bardzo odżywcze serum, podoba mi się.
Produkt jest znakomity. Ma przyjemną konsystencję i szybko się wchłania. Skóra staje się doskonale nawilżona, wygładzona i wygląda młodziej. Do aplikacji wystarcza niewielka ilość produktu, dzięki czemu jest bardzo wydajny i ekonomiczny w użyciu.
Świetny produkt: delikatnie zmiękcza, nawilża i wygładza skórę. Do pielęgnacji twarzy i szyi wystarcza niewielka ilość, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Zdecydowanie polecam.
Ten produkt jest mocno treściwy i jednocześnie bardzo lekki. Nawilżenie widać i czuć już po pierwszym użyciu, polecam 🫶🏻
Po prostu WOW, nawilża, koi, regeneruje, łagodzi zaczerwienienia. Po prostu moja osobista miłość, zamówię więcej)
Polecam. Wspaniałe serum, jestem bardzo zadowolona
Bardzo przyjemnie sprawia się na skórze. Odbuduje barier i lekko się wchłania. Jestem bardzo zadowolona
Świetne serum poprawiające barierę ochronną skóry. W połączeniu z tonikiem i kremem kojącym sprawdza się świetnie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.