Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.





Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 64
Pianka oczyszczająca bardzo dokładnie oczyszcza i wystarczy niewielka ilość. Nie używam jej codziennie, ale wtedy, gdy moja skóra ma tendencję do wyprysków lub czuję, że potrzebuje głębszego oczyszczenia. Po użyciu skóra jest bardzo czysta. Jeśli mam suchą skórę, zdecydowanie polecam użycie toniku i kremu nawilżającego, ale ogólnie uważam, że jest bardzo skuteczna w walce z niedoskonałościami.
Przyszedł jako prezent. Jestem bardzo zadowolony, polecam.
Dostałam go w prezencie przy zakupie. To najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dostałam. Odświeża i oczyszcza skórę, ale jej nie wysusza.
Bardzo podoba mi się ten produkt jako środek oczyszczający. Skóra po nim jest świeża, ale nie wysuszona.
Naprawdę spodobał mi się ten produkt! Po otwarciu ma bardziej kremową konsystencję, a po lekkim roztarciu w dłoniach zamienia się w piankę.
Już same opakowanie dostarcza przyjemnych doznań estetycznych – matowe, gładkie, miękkie i aksamitne w dotyku. Jak bardzo odbiega od powszechnych na półkach pstrokatych trendów. Pianka gęsta, dobrze się pieni, pozostawia uczucie świeżej i czystej skóry. Zapach mięty był sporym zaskoczeniem, przyjemny choć oczekiwała bym czegoś bardziej subtelnego. Skład interesujący, bogaty choć proporcje ilościowe składników aktywnych niewielkie.
Używam tej pianki oczyszczającej od kilku dni. Dobrze się pieni, a moja skóra po umyciu jest naprawdę czysta i nie jest sucha. Odejmuję gwiazdkę za intensywny mentolowy zapach, który przypomina mi pastę do zębów :)
Гарна пінка, добре виконує свою функцію, після неї шкіра така чиста, що аж скрипить, але не пересушує шкіру. Мені цей товар підійшов, рекомендую. Для жирної шкіри саме те що потрібно 🥰👍 Як і завжди надійно запаковано і купа подарунків, дякую ❤️
Stosuję ten produkt od około 14 dni i stan mojej skóry znacznie się poprawił, a trądzik znacznie się zmniejszył. Zdecydowanie kupię go ponownie! :)
Oprócz pozytywów, takich jak uczucie świeżości po użyciu albo dobre pienienie się, niestety produkt nie zadziałał dla mnie. Szczerze, mam więcej trądziku, niż miesiąc temu przed pierwszym użyciem. Nie sądzę, że pianka ma z tym wiele wspólnego, ale mam podejrzenie, że nie oczyszcza twarzy skutecznie. Moja reakcja trądzikowa może być przyczyną hormonów, diety itp, ale sądzę, że warto to uwzględnić. Mam cerę skorą do trądziku i tłustą, więc może taki typ cery potrzebuje lepszego oczyszczenia niż to, co oferuje ten produkt. Niestety 30 dni miracle nie zadziałał dla mnie. Daję 3/5 ze względu na pozytywy wymienione wyżej. Nie kupię więcej.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.