Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.




Twoje fajne zdjęcia i wideo






Opinie – 4
Kiedy dziś po raz pierwszy wypróbowałam ten płyn oczyszczający, byłam zachwycona! Początkowo ma żelową konsystencję, która następnie przekształca się w przyjemną, oczyszczającą pianę, która na skórze przypomina obłoczki. Jest bezzapachowy i całkowicie pozbawiony silikonu. I moja mieszana skóra też go uwielbia. <3 Bardzo dziękuję!
Ten żel oczyszczający jest dla mnie idealny. Oczyścił moją twarz tak dobrze, jak nigdy wcześniej z żadnym innym żelem oczyszczającym. Nie zatkał ani jednego poru. Skóra stała się miękka. Konsystencja żelu jest również świetna.
Jest bardzo delikatny jako peeling – wolę te z grubszą warstwą, ale ten sprawdza się jako maska tlenowa, co jest całkiem przyjemne. Używam go jeszcze krótko, ale cieszę się, że nie miałam żadnych niepożądanych reakcji… Ale nie jestem też pewna, czy kupiłabym go ponownie, jest po prostu w porządku.
Świetnie oczyszcza skórę, w ogóle jej nie wysusza i ma dobry skład, mogę tylko polecić 😊
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.