Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.



Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 6
Używam go od czterech miesięcy i muszę przyznać, że naprawdę mi się podoba. Jest umiarkowanie płynny, więc nie klei się do rąk ani twarzy, a także dobrze się rozprowadza na skórze. Używam go do masażu modelującego przed kolacją, ponieważ idealnie się rozprowadza. Wystarczy niewielka ilość (jedno naciśnięcie pompki), więc jest ekonomiczny. Ma przezroczysty kolor i nie ma intensywnego zapachu. Nie szczypie w oczy. Bardzo dobrze zmywa również brud i makijaż. Trzeba nałożyć trochę więcej olejku podczas nakładania makijażu. Po dodaniu wody dobrze się emulguje i łatwo zmywa. Mam wrażliwą skórę mieszaną, która ma tendencję do przesuszania, a ten olejek w ogóle jej nie podrażnia ani nie wysusza. Po regularnym stosowaniu moje zaskórniki na czole i nosie zniknęły. Nie używam innych produktów przeznaczonych do zaskórników, tylko do nawilżania. Myślę więc, że ma obiecany efekt 😊 oczywiście, każdemu może odpowiadać coś innego. Mi naprawdę przypadł do gustu.
Już nie mogę się doczekać, aż skończę ten, który mam, żebym mogła wypróbować ten nowy środek czyszczący.
Dobrze oczyszcza i nawilża skórę. Podobało mi się.
Bardzo przyjemny olejek , delikatny , dobrze oczyszcza i na szczęście nie uczulił mnie:)
Dla mnie najlepszy olejek do demakijażu! Dobrze radzi sobie z makijażem, a skóra po nim jest miękka 😊. Mam już około trzeciego opakowania i nie zamierzam zmieniać.
Najlepszy zakup w ciemno. Idealna lekka, olejkowa konsystencja, doskonale usuwa pozostałości makijażu, dobrze rozprowadza się po spłukaniu/przetarciu, nie pozostawia tłustego filmu.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.