Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo










Opinie – 18
Bardzo dobrze nawilża, zamierzam kupić ponownie,idealny na lato,lekki!!!!
Idealny krem, świetnie komponuje się z ich serum. Absolutny faworyt!
Chyba nigdy nie miałam takiego kremu. Lekka konsystencja pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Już po pierwszym użyciu skóra wygląda świeżo. Dla mnie jest idealny do cery normalnej, suchej, mieszanej, a nawet tłustej i trądzikowej. Kupiłam go w sklepie stacjonarnym w Palladium, młoda kobieta była bardzo miła i poleciła mi ten krem.
Najlepszy krem nawilżający, nie klei się, moja skóra nie reaguje na niego silnym trądzikiem, trądzik różowaty zdecydowanie zniknął po miesiącu stosowania. Czasami trochę szczypie na policzkach (odwodniona, mieszana skóra). Nie mogę się doczekać wersji w tubce, bo jest dla mnie bardziej higieniczna.
Jestem bardzo zadowolona z kremu. Ma lekką, przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i nie obciąża skóry. Nie pozostawia tłustego filmu, a skóra po jego użyciu jest przyjemnie nawilżona. Używam go bardzo dobrze, zdecydowanie polecam.
Really lovely moisturizing and lightweight cream for every day! It has a gel texture and no greasy feeling. I love it!
Dzisiaj do mnie dotarl kremik, oczywiscie cudownie zapakowany, z gratisami, ktore uwazam ze sa super bo mam mozliwosc przetestowania kolejnych produktow przed zakupem. Kremik ma super konsystencje. AI zbadal jego sklad i przy mojej tradzikowej skorze dal mu 100% rekomendacji. Na razie widze ze jest idealny pod makijaz, nie bedzie zapychal a da super nawilzenie. Na razie jestem zachwycona :)
Nie spodziewałam się tego kremu... Jest dokładnie taki, jak go obiecują. Już po pierwszym użyciu widać, jak zmienia się twoja twarz!!!! Dziękuję, Tori, jest wart swojej ceny.
niesamowite!! lekki, nietłusty, po pierwszych kilku dniach skóra wygląda na odżywioną i bardziej miękką, stosuję go razem z serum z tej serii, świetne połączenie, gorąco polecam!
Krem jest świetny. Jest lekki, nietłusty i dobrze nawilża. Skóra po jego użyciu nie jest lepka, jak po niektórych innych kremach.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.