Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Opinie – 1
Jestem zachwycona - konsystencją, totalnie neutralnym i niezmiennym "bezzapachowym" zapachem, działaniem, formą, marką ;) Bardzo przyjemny i lekki w stosowaniu, gładki krem, który nawilża i dba o okolicę oczu. Przy dłuższym stosowaniu widać spłycenie zmarszczek. Mam bardzo wrażliwą cerę (AZS), skłonną do przesuszania i nadreaktywności, dojrzałą. Ten krem sprawia, że wygląda i czuje się dobrze. Stosuję go co 2-3 dni na noc, także w okolicy ust, ze względu na retinol, który wiadomo - długofalowo działa cuda, ale jednak podrażnia ;) Natomiast pozostałe składniki pięknie rekompensują i niwelują jego negatywne uboczne skutki. Sama czuję je dopiero po kilku dniach ciągłego aplikowania przy bardzo delikatnej skórze. Także jak na kosmetyk z retinolem myślę, że standardowo nadaje się do codziennego stosowania i to jest NIESAMOWITY plus jego formuły. Polecam wypróbować ten krem jak i inne kosmetyki tej marki, bo wg mnie warto, zwłaszcza przy skórze wrażliwej <3
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.