Nie można uwierzyć, że wciąż jest pusty!
Jeśli coś do niego dodałaś, wejdź na stronę, aby zobaczyć produkty i zakończyć zakupy.






Twoje fajne zdjęcia i wideo






Opinie – 3
Idealnie się stosuje, nie wysusza skóry, pieczenie trochę bardziej intensywne niż w przypadku 100.
Kupiłam tę maskę z ciekawości. Znam już tę linię i jestem z niej bardzo zadowolona, chociaż tej jeszcze nie wypróbowałam. Wrócę z nową recenzją, jak tylko jej użyję.
Ta maska jest bardzo dobra, dobrze nawilża skórę i ją łagodzi, pomaga w walce z tzw. workami malarskimi pod oczami, mam prawie 47 lat i u mnie działa i spełnia wszystko, co obiecuje, po zdjęciu maski skóra jest lekko lepka, ale po 20 minutach wchłania się bardzo dobrze, polecam ją każdemu, na pewno kupię ją ponownie 😍😍😍
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.