ДумкаУ мене жирна шкіра, але я обожнюю креми з такою консистенцією. Я встигла спробувати лише пробник, але я в захваті! Крем неймовірно легкий, пухнастий і залишає шовковисте покриття на шкірі.
ДумкаУ мене жирна шкіра, але я обожнюю креми з такою консистенцією. Я встигла спробувати лише пробник, але я в захваті! Крем неймовірно легкий, пухнастий і залишає шовковисте покриття на шкірі.