Хороший, але трохи липкий У тоніка дуже хороший склад, що є величезним плюсом. Приємний аромат і водяниста, але все ще густа консистенція. У мене комбінована шкіра, вона липка на моїй шкірі та викликає блиск після наЧитати далі
Дивовижний крем!Я в захваті від консистенції, повністю нейтрального та послідовного аромату "без ароматизаторів", ефектів, формули та бренду ;)
Це дуже приємний та легкий у нанесенні, ніжний крем, який звоЧитати далі
Найкраща сироватка з ретиноломЦя сироватка - перша сироватка з ретинолом, яка мене не дратує і я використовую її ЩОДНЯ. Наступного ранку шкіра стає надзвичайно гладкою та сяючою, рекомендую навіть новачкам.
Хороший, але трохи липкий У тоніка дуже хороший склад, що є величезним плюсом. Приємний аромат і водяниста, але все ще густа консистенція. У мене комбінована шкіра, вона липка на моїй шкірі та викликає блиск після наЧитати далі
Дивовижний крем!Я в захваті від консистенції, повністю нейтрального та послідовного аромату "без ароматизаторів", ефектів, формули та бренду ;)
Це дуже приємний та легкий у нанесенні, ніжний крем, який звоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу