Це добре працюєДуже приємна маска. У мене надзвичайно чутлива та суха шкіра. Мене все подразнює. Ця маска діє як бинт, залишаючи моє обличчя зволоженим, але без жирної плівки. Есенція, яка залишається післЧитати далі
вершкиКрем не липкий і швидко вбирається, залишаючи відчуття свіжості. Приємний аромат додає задоволення від використання. Особливо радує великий обсяг - його вистачає надовго
Хороша маскаЯ очікую, що маска додасть мені ін’єкцію зволоження та напруги. Цей має хорошу ціну та виконує свою роботу. Запах мене не заважав, він був природний. Особисто я не відчуваю потреби купувати Читати далі