Хороша легка сироватка для обличчя Легка, зволожуюча текстура. Добре засвоюється і добре поєднується з іншими засобами догляду. Хороша піпетка. На осінь і зиму я, ймовірно, виберу щось насиченішої консистенції, але влітку, маЧитати далі
Чудові маскиТканинові маски дуже добре лягають і комфортно тримаються на шкірі, не ковзаючи. Вони не викликають жодного подразнення, навіть на моїй чутливій шкірі, що для мене надзвичайно важливо. Я вжеЧитати далі
ДивовижноЦе, мабуть, найкращий стік-сонцезахисний крем, який я коли-небудь використовувала. Не відчувається липким, не знімає макіяж (я роблю легкий макіяж) і не залишає білого нальоту, буду купуватиЧитати далі
Базовий хороший кремМаю мініатюру, але думаю навіть її вистачить супер надовго. Крем має насичену текстуру, трохи жирненький по відчуттям, тому його треба дуже мало і я би сказала що краще для сухої шкіри або нЧитати далі
Багатий складДуже хороший продукт. Насичений, трохи важкий, але для моєї зрілої шкіри це плюс. Він швидко поглинається та добре живить шкіру. Я використовую його ввечері, як останній крок у моєму доглядіЧитати далі
Хороша легка сироватка для обличчя Легка, зволожуюча текстура. Добре засвоюється і добре поєднується з іншими засобами догляду. Хороша піпетка. На осінь і зиму я, ймовірно, виберу щось насиченішої консистенції, але влітку, маЧитати далі