Хороша легка сироватка для обличчя Легка, зволожуюча текстура. Добре засвоюється і добре поєднується з іншими засобами догляду. Хороша піпетка. На осінь і зиму я, ймовірно, виберу щось насиченішої консистенції, але влітку, маЧитати далі
Це нормальноДуже ефективний, після використання шкіра досить стягнута, єдиний недолік (досить великий для мене) це те, що сильно щипає, якщо потрапляє в очі.
Хороша легка сироватка для обличчя Легка, зволожуюча текстура. Добре засвоюється і добре поєднується з іншими засобами догляду. Хороша піпетка. На осінь і зиму я, ймовірно, виберу щось насиченішої консистенції, але влітку, маЧитати далі
Це нормальноДуже ефективний, після використання шкіра досить стягнута, єдиний недолік (досить великий для мене) це те, що сильно щипає, якщо потрапляє в очі.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу