В порядкуЯ купив меншу упаковку, щоб спробувати (чудово, що в магазині є така можливість). Крем не має запаху, має приємну консистенцію, швидко вбирається, зволожує та не подразнює. Інших ефектів я нЧитати далі
В порядкуЯ купив меншу упаковку, щоб спробувати (чудово, що в магазині є така можливість). Крем не має запаху, має приємну консистенцію, швидко вбирається, зволожує та не подразнює. Інших ефектів я нЧитати далі