Дуже гарні пластівціЦі патчі справді чудові; я користуюся ними вже кілька тижнів. Вони чудово зволожують і не подразнюють. Я помітила невелике зменшення набряклості навколо очей, тому за таку ціну я дуже їх рекЧитати далі
дуже гарнийМені подобається цей крем - у нього дуже приємна текстура, оксамитова та гладенька, добре зволожує і загалом жодних небажаних реакцій чи чогось такого, тому я куплю його знову.
Дуже гарні пластівціЦі патчі справді чудові; я користуюся ними вже кілька тижнів. Вони чудово зволожують і не подразнюють. Я помітила невелике зменшення набряклості навколо очей, тому за таку ціну я дуже їх рекЧитати далі
дуже гарнийМені подобається цей крем - у нього дуже приємна текстура, оксамитова та гладенька, добре зволожує і загалом жодних небажаних реакцій чи чогось такого, тому я куплю його знову.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу