НайкращийОдин з найкращих, якщо не найкращий крем для моєї шкіри (суха після 40). Має дуже густу консистенцію, ніжний, злегка відчутний, приємний запах. Шкіра живиться дуже довго - догляд відчуваєтьсЧитати далі
НайкращийОдин з найкращих, якщо не найкращий крем для моєї шкіри (суха після 40). Має дуже густу консистенцію, ніжний, злегка відчутний, приємний запах. Шкіра живиться дуже довго - догляд відчуваєтьсЧитати далі