Мені подобається цей крем.Це, мабуть, мій найкращий крем для очей. Він живить і супер зволожує. Він навряд чи розгладжує зморшки чи усуває темні кола під очима, але він точно робить мою шкіру більш пружною.
Хороший, але трохи липкий У тоніка дуже хороший склад, що є величезним плюсом. Приємний аромат і водяниста, але все ще густа консистенція. У мене комбінована шкіра, вона липка на моїй шкірі та викликає блиск після наЧитати далі
Мені подобається цей крем.Це, мабуть, мій найкращий крем для очей. Він живить і супер зволожує. Він навряд чи розгладжує зморшки чи усуває темні кола під очима, але він точно робить мою шкіру більш пружною.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу