ідеальноУ мене суха шкіра, яка свербить, особливо після очищення. Ці подушечки чудово заспокоюють шкіру та охолоджують почервоніння на моєму обличчі в холодильнику. Я рекомендую.
БілийЦе, мабуть, моя третя упаковка, не думаю, що вона найкраща на ринку, але я використовую її, бо вона трохи освітлює акне. Тож, якщо хтось не хоче щось відбілююче, я не рекомендую її, але вонаЧитати далі
ідеальноУ мене суха шкіра, яка свербить, особливо після очищення. Ці подушечки чудово заспокоюють шкіру та охолоджують почервоніння на моєму обличчі в холодильнику. Я рекомендую.