ІдеальнийКрем липкий, дає відчуття живлення, але не обтяжує і не створює шару.Зволожує, але куплю на повний обсяг! Ідеально підходить для осені та зими.
Дивовижний крем!Я в захваті від консистенції, повністю нейтрального та послідовного аромату "без ароматизаторів", ефектів, формули та бренду ;)
Це дуже приємний та легкий у нанесенні, ніжний крем, який звоЧитати далі
Гарний крем для очейЦе дуже шовковисто-гладкий крем, легкий, хоча й важкий, добре зволожує шкіру навколо очей. Я користувалася ним довго до цього огляду, не відчувала жодних різких змін шкіри навколо очей чи змЧитати далі
Я дуже рекомендую це!Чудовий крем для очей :) Він супер зволожує. Не подразнює шкіру та не щипає. Він дуже ніжний та легко розподіляється. Я користуюся ним вже деякий час і бачу, що шкіра під очима стала світлішЧитати далі
Мега ефективнийВін приємний та ефективний, і не закупорює пори. Мене здивував розмір тюбика. Він добре наноситься під макіяж і не залишає складок. Я ним задоволена, але я віддаю перевагу густішим кремам длЧитати далі
Зволожуючий крем Дуже приємний крем. У мене схильна до вугрів шкіра, яка любить багаті, але не важкі продукти. Цей крем саме такий. Я наношу його на ніч, а вранці моє обличчя стає гладким і м’яким. ДостатньоЧитати далі
В порядкуЯ купив меншу упаковку, щоб спробувати (чудово, що в магазині є така можливість). Крем не має запаху, має приємну консистенцію, швидко вбирається, зволожує та не подразнює. Інших ефектів я нЧитати далі
Чудове масло!Масло ши чудове! Він виконує все, що обіцяє виробник, використовую його на губах, руках, ліктях і колінах, а також на обличчі як останній етап нічного догляду. Він точно залишиться зі мною нЧитати далі
НайкращийОдин з найкращих, якщо не найкращий крем для моєї шкіри (суха після 40). Має дуже густу консистенцію, ніжний, злегка відчутний, приємний запах. Шкіра живиться дуже довго - догляд відчуваєтьсЧитати далі
ІдеальнийКрем липкий, дає відчуття живлення, але не обтяжує і не створює шару.Зволожує, але куплю на повний обсяг! Ідеально підходить для осені та зими.
Дивовижний крем!Я в захваті від консистенції, повністю нейтрального та послідовного аромату "без ароматизаторів", ефектів, формули та бренду ;)
Це дуже приємний та легкий у нанесенні, ніжний крем, який звоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу