Хороший продуктХороші пластівці, злегка в’яжучі і не такі зволожені флюїдом, як деякі, тим, кому не подобається, що гель капає під очі, я однозначно рекомендую. Вони добре тримаються, я підрізаю кінці нігтЧитати далі
Найкращий ранковий ритуал!Дуже рекомендую! Я тримала його в холодильнику для найкращих результатів і наносила (майже) щоранку.
Шкіра під очима точно стала м’якшою на дотик.
Ніжний для молодихКрем дуже ніжний, не щипає та не викликає алергічних реакцій, що є величезним плюсом. Однак я б не очікувала вау-ефекту, коли справа доходить до видалення темних кіл під очима. Це радше м’якЧитати далі
Гарний крем для зони навколо очей Дуже приємно лягає на шкіру, не залишає липкого шару і нарешті знайшла крем який не подразнює шкіру. Дуже ніжно та делікатно лягає на шкіру. Зручний «носик» для нанесення на шкіру обличчя 🥰Читати далі
БальзамБальзам зволожує, але консистенція його досить жорстка. При намазуванні на губи іноді утворюються грудочки і досить неприємна для мене плівка, трохи схожа на масло. Сама дія ок, заважає тільЧитати далі
Хороший продуктХороші пластівці, злегка в’яжучі і не такі зволожені флюїдом, як деякі, тим, кому не подобається, що гель капає під очі, я однозначно рекомендую. Вони добре тримаються, я підрізаю кінці нігтЧитати далі
Найкращий ранковий ритуал!Дуже рекомендую! Я тримала його в холодильнику для найкращих результатів і наносила (майже) щоранку.
Шкіра під очима точно стала м’якшою на дотик.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу