ТонерДуже гарний тонік, користуюся ним вже кілька місяців і мені він дуже подобається, використовую двічі на день, і його ще багато залишилося, рекомендую.
Улюблене Я зібрала майже всю упаковку, використовую її вранці та ввечері, і її вистачає надовго. Він ефективний, і найголовніше, не пече, хоча в мене чутлива шкіра. Не пересушує шкіру, навпаки, приємЧитати далі
❤️Як завжди, я довіряю свою шкіру цій компанії. дуже комфортне відчуття після нанесення тоніка, приємний аромат, в поєднанні з кремом з цієї ж серії можу з упевненістю сказати, що ви отримаєтеЧитати далі
ДивовижноДуже хороший тонік. Я наношу його вранці та ввечері, і вже через кілька днів я помітив, що шкіра стала «товстішою» і пружнішою. Швидко вбирається і не залишає відчуття липкості, що є великимЧитати далі