❤️Як завжди, я довіряю свою шкіру цій компанії. дуже комфортне відчуття після нанесення тоніка, приємний аромат, в поєднанні з кремом з цієї ж серії можу з упевненістю сказати, що ви отримаєтеЧитати далі
Тонік для обличчя Дуже приємний і м'який тонік для обличчя. Раджу використовувати перед очищенням і тонізуванням перед використанням косметики з ретінолом.
❤️Як завжди, я довіряю свою шкіру цій компанії. дуже комфортне відчуття після нанесення тоніка, приємний аромат, в поєднанні з кремом з цієї ж серії можу з упевненістю сказати, що ви отримаєтеЧитати далі
Тонік для обличчя Дуже приємний і м'який тонік для обличчя. Раджу використовувати перед очищенням і тонізуванням перед використанням косметики з ретінолом.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу